Duitslandweb
Von der Leyen presenteert miljardendeal voor nieuwe helikopters
Kort nieuws - 17 februari 2015De Duitse minister van Defensie Von der Leyen heeft een overeenkomst voor de aanschaf van 138 nieuwe defensiehelikopters gepresenteerd. De omstreden deal van ongeveer 8,5 miljard euro heeft een lange voorgeschiedenis. De aanschaf is duurder dan gepland. Ook is er steeds weer kritiek op de kwaliteit van de helikopters. Volgens Spiegel Online heeft het Nederlandse leger gewaarschuwd voor corrosieproblemen bij de marinehelikopters van type MH 90, waarvan Duitsland er 18 wil bestellen. De Bondsdag moet de miljardenovereenkomst nog goedkeuren. Lees meer bij Spiegel Online en FAZ.net.
Lees meer over 'Politiek':
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.
Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor
Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.

Reacties
Geen reacties aanwezig