Duitslandweb
Von der Leyen presenteert miljardendeal voor nieuwe helikopters
Kort nieuws - 17 februari 2015De Duitse minister van Defensie Von der Leyen heeft een overeenkomst voor de aanschaf van 138 nieuwe defensiehelikopters gepresenteerd. De omstreden deal van ongeveer 8,5 miljard euro heeft een lange voorgeschiedenis. De aanschaf is duurder dan gepland. Ook is er steeds weer kritiek op de kwaliteit van de helikopters. Volgens Spiegel Online heeft het Nederlandse leger gewaarschuwd voor corrosieproblemen bij de marinehelikopters van type MH 90, waarvan Duitsland er 18 wil bestellen. De Bondsdag moet de miljardenovereenkomst nog goedkeuren. Lees meer bij Spiegel Online en FAZ.net.
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig