Concert: PTTRNS
Keulse band speelt dansbare post-punk en Engelse new wave
Activiteit van externe partij |
|
---|---|
Datum: | zaterdag 21 april 2012 om 20:30 uur |
Locatie: | Goethe-Institut, Amsterdam |
Toegang: | 10 euro; met korting 7,50 euro |
In Klub 470 Amsterdam spelen de komende maanden opkomende Duitse bands, die veelal nog niet op de Nederlandse poppodia hebben gestaan. Wij geven hen een podium om zich aan het Nederlandse publiek te presenteren. Te horen zijn subtiele electro-pop sounds uit Hamburg, uitzinnige electro uit Frankfurt, dansbare postpunk uit Keulen en experimentele sounds uit Berlijn.
Het worden intieme concerten in een oude barokke zaal met kroonluchters, goud versierd behang, oude parketten vloer en een vleugel.
Pttrns (patterns) uit Keulen brengt een mix van dansbare post-punk en Engelse new wave. Hun muziek is uitdagend, energiek en eigenzinnig. De sound van Pttrns doet je denken aan de oude Talking Heads. Live zijn ze explosief en aanstekelijk. Pttrns spelen samen sinds 2006 en hebben vier albums op hun naam staan. De bandleden zijn: Benjamin Riedl, Daniel Mertens, Hendrik Frese en Patrick Hohlweck.
Kijk voor meer informatie op de website van PTTRNS
Reacties
Geen reacties aanwezig