Concert: Keiko Shichijo en Michael Wollny
Pianolab. Amsterdam

Activiteit van externe partij

Datum: vrijdag 24 juni 2011 om 20:00 uur
Locatie: Goethe-Institut
Toegang: € 8,00 / met korting: € 4,00

Pianolab. Amsterdam is een serie rond de piano met solisten en ensembles uit hedendaagse gecomponeerde en geïmproviseerde muziek, jazz en klassiek.

Keiko Shichijo en Michael Wollny

De jazz-pianist Michael Wollny (1978) is een van de meest vernieuwende musici uit Duitsland. Voor zijn CD Wunderkammer (met klavecimbeliste Tamar Halperin) ontving hij de Echo Deutscher Musikpreis 2010. Vanavond presenteert hij eigen werk en improvisaties.

De Japanse pianiste en fortepianiste Keiko Shichijo combineert altijd historische stukken met muziek uit de 20ste en 21ste eeuw. Zij speelt werken van J.S. Bach, T. Ichiyanagi, Y. Takahashi, G. Ustvolskaya en I. Xenakis.

Presentatie: Henning Bolte, recensent en programmaker Concertzender.

Organisatie: Goethe-Institut i.s.m. Gallery of Tones.

Meer informatie: www.keikoshichijo.com OF www.michael-wollny.de OF www.galleryoftones.com OF www.goethe.de/niederlande

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger