Duitslandweb
Minister Von der Leyen beschuldigd van plagiaat in proefschrift
Kort nieuws - 28 september 2015De Duitse minister van Defensie Ursula von der Leyen wordt beschuldigd van plagiaat in haar proefschrift. Ze heeft genadeloos gekopieerd, zegt Vroniplag-oprichter Martin Heidingsfelder. Hij vindt dat ze haar titel moet inleveren. De minister ontkent dat ze heeft overgeschreven. Op haar verzoek onderzoekt de gesneeskundige opleiding Medizinische Hochschule Hannover de dissertatie. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Politiek':
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.
Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor
Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.

Reacties
Geen reacties aanwezig