Literair gesprek: Catalin Dorian Florescu en Gerda Meijerink
Bespreken hun boek 'Jacob besluit lief te hebben'

Activiteit van externe partij

Datum: maandag 6 mei 2013 om 20:00 uur
Locatie: Goethe-Institut, Herengracht 470, Amsterdam
Informatie: Voertaal: Duits
Toegang: €5, met korting €3

In 'Jacob besluit lief te hebben' (vertaling: Herman Vinckers) vertelt Catalin Dorian Florescu het avontuurlijke levensverhaal van een jonge man uit een Roemeens dorpje. Het is een verhaal over liefde en vriendschap, vlucht en verraad, en over hoe het vermogen van mensen om lief te hebben hun redding kan zijn. De roman biedt een adembenemende verdichting van de Europese geschiedenis en het beeld van een wereld die niet tot rust is gekomen.

Catalin Dorian Florescu werd geboren in Roemenië in 1967. In 1982 vluchtte zijn gezin naar Zwitserland, waar hij nog steeds woont. Gerda Meijerink is schrijfster en literaire vertaalster.

Het evenement wordt georganiseerd i.s.m. het Genootschap Nederland-Duitsland, de Zwitserse cultuurorganisatie Pro Helvetia, de Zwitserse Ambassade Den Haag en de Deutsche Bibliothek Den Haag.

Meer informatie:
Goethe Institut >>

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger