Art Amsterdam: Focus Berlin
Gesprek
| Activiteit van externe partij |
|
|---|---|
| Datum: | donderdag 12 mei 2011 om 16:00 uur |
| Locatie: | Art Amsterdam, RAI |
| Informatie: | www.artamsterdam.nl |
| Toegang: | € 20,00 / met korting: € 10,00 |
De afgelopen jaren is Berlijn een boeiend centrum voor internationale hedendaagse kunst geworden. Tijdens Art Amsterdam zal de Nederlandse kunsthistoricus en auteur Jurrian Benschop met kunstenaars en galeriehouders in gesprek gaan over de bijzondere aantrekkingskracht van Berlijn.
De kunstenaars zijn:
Jurrian Benschop (1963) woont sinds 2004 in Berlijn. In 2009 publiceerde hij Wonen tussen de anderen. Een portret van de kunststad Berlijn.
Ronald de Bloeme (1971) studeerde aan de Willem de Kooning Academie en woont sinds 2000 in Berlijn. Op de Art Amsterdam wordt zijn werk bij de Berlijnse galerie Hamish Morisson vertoond.
Katrin Korfmann (1971) is geboren in Berlijn en bleef na haar studie aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam. Tijdens Art Amsterdam heeft ze een solo show bij Art Affairs.
Emmo Grofsmid opende in 2007 een vestiging van MK galerie in Berlijn.
Organisatie: Art Amsterdam i.s.m. Goethe-Institut e.a

Reacties
Geen reacties aanwezig