Duitslandweb
Duitse snelwegen straks mogelijk in publiek-private handen
Kort nieuws - 12 februari 2015Het Duitse snelwegennet, nu nog in overheidshanden, moet als het aan de Duitse regering ligt in de toekomst niet meer geheel door de overheid worden gefinancierd. Om private investeringen mogelijk te maken, en zo de schatkist te ontlasten, moet wel de grondwet worden gewijzigd, meldde de financiële krant Handelsblatt woensdagavond. Volgens het Nederlandse Financieele Dagblad hebben Nederlandse pensioenfondsen belangstelling om in de Duitse Autobahnen te investeren. Lees meer bij FD.nl
Lees meer over 'Politiek':
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.
CDU/CSU en SPD kondigen betere samenwerking aan
Na "de zomerdepressie" komt nu de "nieuwe herfstkracht", beloven regeringspartijen CDU/CSU en SPD.
Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.
100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”

Reacties
Geen reacties aanwezig