Duitslandweb
'Veel Duitse jihadisten omgekomen bij IS'
Kort nieuws - 6 maart 2015Naar schatting 75 Duitse jihadisten zijn gedood in Syrië en Irak. Dat heeft de Duitse binnenlandse veiligheidsdienst Verfassungsschutz laten weten. De Duitse diensten schatten dat ongeveer 650 islamisten uit Duitsland gereisd zijn naar het gebied waar IS zijn strijd voert. Lees meer bij Süddeutsche Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig