
Staatssecretaris wil met Pegida-aanhangers spreken
Kort nieuws - 10 maart 2015Staatssecretaris van Ontwikkelingssamenwerking Kitschelt wil met aanhangers van de Pegida spreken over "de situatie van vluchtelingen wereldwijd". Het gesprek staat gepland voor 26 maart. Het is de eerste keer dat een vertegenwoordiger van de Bondsregering met de islamkritische beweging praat. Minister Gabriel (SPD) was al eens als privépersoon bij een bijeenkomst van Pegida-aanhangers. Een groep CDU-parlementariërs houdt regelmatig contact met een aantal Pegida-sympathisanten in Saksen. Zij zien zichzelf als "scharnier" tussen Pegida en de politiek. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten
De CDU/CSU en de SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Daarvoor willen ze de schuldenrem deels loslaten.

Die Linke vecht voor laatste kans
Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.

Podcast Achtung: Regeringscrisis
Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.

Duitsland op 23 februari naar de stembus
Door de breuk van kabinet-Scholz vinden in Duitsland vervroegd verkiezingen plaats. Naar verwachting zijn die op 23 februari.
Reacties
Geen reacties aanwezig