Duitslandweb
Onschuldige familie zat uren vast bij terreurdreiging Bremen
Kort nieuws - 13 maart 2015Tijdens de terreurdreiging in Bremen twee weken geleden heeft de politie urenlang een familie vastgehouden die niks met de zaak te maken had. Het kenteken van de Franse auto van de familie was met een internationale database vergeleken en daarbij was een foutje gemaakt, waardoor de politie doorkreeg dat de inzittenden staatsgevaarlijk waren. Lees meer bij Stern
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig