Duitslandweb logo Duitslandweb

Betrouwbaarheid G36-geweren van Bundeswehr opnieuw onderzocht

Kort nieuws - 1 april 2015

Minister van Defensie Von der Leyen wil nieuw onderzoek naar de betrouwbaarheid van de geweren van type G36 van de Bundeswehr. Ze wil nu ook gevechtssituaties laten onderzoeken waarbij de geweren werden gebruikt. Maandag maakte Von der Leyen bekend dat tests hadden aangetoond dat de geweren bij hoge temperaturen niet precies genoeg zijn. Producent Heckler en Koch reageerde woedend, ontkent de kritiek en sprak van een doelbewuste campagne van de minister tegen het bedrijf. Het Duitse leger heeft bijna 180.000 geweren van het type G36 aangeschaft. Lees meer bij Spiegel Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Podcast Achtung: Duits Israëlbeleid ter discussie

Podcast Achtung: Duits Israëlbeleid ter discussie

In deze podcast bespreken we twee onderwerpen: het Duitse Israëlbeleid; en boulevardblad Bild, dat deze week 73 jaar bestaat.


Lees meer

Duitse politici lijden onder geweld en agressie

Duitse politici lijden onder geweld en agressie

Beledigingen en geweld tegen Duitse politici nemen flink toe. Steeds vaker stoppen ze met hun werk.


Lees meer

Problemen bij de strengere Duitse grenscontroles

Problemen bij de strengere Duitse grenscontroles

Duitsland heeft strengere grenscontroles ingevoerd. Die leveren praktische en juridische problemen op.


Lees meer

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz

In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger