Duitslandweb
Wikileaks publiceert rapportages van NSA-Bondsdagcommissie
Kort nieuws - 12 mei 2015Wikileaks heeft meer dan 1000 pagina's online gezet uit de verslagen van de Bondsdagcommissie die de NSA-zaak onderzoekt. Daar zitten ook verslagen van niet-openbare zittingen bij. De protocollen van de commissiezittingen waren tot nu toe niet toegankelijk voor journalisten, ook niet die van de openbare zittingen. Het gaat om verslagen van ongeveer de helft van de zittingen tussen mei 2014 en februari 2015. Wikileaks heeft ze ook in het Engels vertaald. Lees meer bij Zeit Online
Lees meer over 'Politiek':
Alice in Wonderland
Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler. Hij schreef voor ons een column over dit moment.
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.

Reacties
Geen reacties aanwezig