
Woede over 'Kazachstan-connectie' van Schröder en Schily
Kort nieuws - 15 juni 2015Oppositiepartijen Die Grünen en Die Linke zijn verontwaardigd en eisen opheldering over klussen die (oud-)politici Schröder (SPD), Schily (SPD), Köhler (CDU) en Gauweiler (CSU) bereid waren te doen voor dictator Nazarbajev van Kazachstan. Volgens Spiegel Online maakten Schröder en Köhler deel uit van een adviesgroep van Nazarbajev en zouden Schily en Gauweiler hebben geholpen bij de opsporing van Nazarbajevs in ongenade gevallen schoonzoon die zich in Europa schuilhield. Daarvoor zou veel geld betaald zijn. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':
Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet
De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten
CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?

Die Linke vecht voor laatste kans
Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.

Podcast Achtung: Regeringscrisis
Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.
Reacties
Geen reacties aanwezig