Duitslandweb logo Duitslandweb

Internationale studie: Duitsers sterven vaker aan hart- en vaatziektes

Kort nieuws - 17 juni 2015

Duitsers sterven vaker aan hart- en vaatziektes dan mensen in andere industrielanden. Dat blijkt uit een internationaal vergelijkend onderzoek van de Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling OESO. Volgens de OESO kunnen Duitsers gezonder leven dan ze nu doen, ze roken bijvoorbeeld meer dan mensen in andere landen en ze hebben ook vaker overgewicht en een hoge bloeddruk. Ook zou Duitsland elektronische patientendossiers moeten invoeren, omdat dat in andere landen tot betere behandelingen leidt, maar daar is in Duitsland felle weerstand tegen. Lees meer bij Süddeutsche.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger