
AfD kiest dit weekeinde nieuwe partijtop
Kort nieuws - 3 juli 2015De Alternative für Deutschland maakt zich op voor een spannend partijcongres dit weekeinde. De grote vraag is of het rechtervleugel van de partij, de groep rondom Frauke Petry, zal lukken om partijleider en oprichter Bernd Lucke van zijn troon te stoten. Ook is nog niet duidelijk of de partij één leider krijgt of dat er voor een andere vorm wordt gekozen. Lees meer bij Tagesschau.
Lees meer over 'Politiek':

Conservatieve CDU/CSU wakkert cultuurstrijd aan
De CDU/CSU voert onder kanselier Merz een duidelijk conservatievere koers. Dat zorgt voor stevige discussies.

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”
.jpg)
CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software
Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?
Reacties
Geen reacties aanwezig