Duitslandweb
Vluchtelingen: Regering wil snel wetten aanpassen
Kort nieuws - 3 september 2015De Duitse regering wil nog voor 24 september nieuwe wetsvoorstellen klaarhebben om de toestroom van vluchtelingen te kunnen verwerken. Dan zouden bijvoorbeeld sneller noodopvanglocaties kunnen worden ingericht. Op24 september komen de regering en de deelstaten bij elkaar om te bespreken wat hen te doen staat in de vluchtelingenopvang. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Politiek':
Alice in Wonderland
Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler. Hij schreef voor ons een column over dit moment.
Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?
Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?
Gesomber in Duitsland anno nu
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.
Merkels moeilijke beginjaren
In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.

Reacties
Geen reacties aanwezig