Duitslandweb logo Duitslandweb

Turkse politici op verkiezingscampagne in Duitsland

Kort nieuws - 23 september 2015 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Turkse politici voeren de komende weken in Duitsland campagne voor de parlementsverkiezingen in Turkije in november. Oppositileider Kemal Kilicdaroglu spreekt de komende dagen in Keulen, Mannheim, Stuttgart, Frankfurt am Main en München. De leider van de Koerdenpartij is zondag in Hamburg en regeringsleider Ahmet Davutoglu is op 3 oktober in Düsseldorf. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Podcast Achtung: Beieren - 'het betere Duitsland'

Podcast Achtung: Beieren - 'het betere Duitsland'

Beieren gaat op 8 oktober stemmen. Premier Söder prijst zijn deelstaat graag aan als het betere Duitsland. Hoe zit dat? En welke rol speelt Beieren in Duitsland?


Lees meer

Er komt rook vanonder de brandmuur

Er komt rook vanonder de brandmuur

Samenwerken met de AfD is taboe in de Duitse politiek. Maar of dat zo blijft? Columniste Inge Jooris over de 'Brandmauer'.


Lees meer

Scholz: Deutschland-Pakt moet land moderniseren

Scholz: Deutschland-Pakt moet land moderniseren

De kanselier wil Duitsland met een "nationale krachtsinspanning" moderniseren, zei hij in de Bondsdag.


Lees meer

Die Linke in bestaanscrisis

Die Linke in bestaanscrisis

Het is chaos in de Duitse socialistische partij Die Linke. De partij dreigt uiteen te vallen en zag de laatste maanden al menigeen vertrekken.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger