Duitslandweb logo Duitslandweb

Gauck waarschuwt dat Duitsland niet onbeperkt vluchtelingen kan opnemen

Kort nieuws - 28 september 2015

Bondspresident Gauck heeft zondag in een toespraak bij de opening van de Interculturele Week van de Kerken gewaarschuwd dat Duitsland niet onbeperkt vluchtelingen kan opnemen. Ook bereidde hij Duitsers voor op de zware klus die het volgens hem zal zijn om zoveel nieuwkomers te integreren.  "Ook onpopulaire besluiten en ongemakkelijke maatregelen zullen genomen moeten worden", aldus de president. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger