Duitslandweb logo Duitslandweb

Minister De Maizière beklaagt zich over 'ondankbare' vluchtelingen

Kort nieuws - 2 oktober 2015

Minister van Binnenlandse Zaken Thomas de Maizière heeft zich in een televisie-interview beklaagd over de ondankbare houding van asielzoekers. Hij ergert zich aan de kritiek die vluchtelingen hebben op de opvang. "Tot de zomer waren de vluchtelingen dankbaar om bij ons te zijn. Nu zijn er al veel vluchtelingen die denken dat ze zich zelf een plek kunnen toebedelen. Die de opvang verlaten en opmerkelijk genoeg geld hebben om een taxi te nemen en daarmee honderden kilometers door Duitsland te rijden. (...) Die staken omdat de opvang hen niet bevalt. Die klagen over het eten. Die vechten in de opvang, al is dat nog een minderheid (...). Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet

Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet

De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.


Lees meer

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten

CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?


Lees meer

Die Linke vecht voor laatste kans

Die Linke vecht voor laatste kans

Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.


Lees meer

Podcast Achtung: Regeringscrisis

Podcast Achtung: Regeringscrisis

Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger