Duitslandweb
Grote politie-actie tegen mensensmokkelbende
Kort nieuws - 4 november 2015De Duitse politie heeft in drie deelstaten invallen gedaan in woningen, om een bende mensensmokkelaars op te rollen. Het netwerk zou Syriërs en Libanezen naar Duitsland hebben gesmokkeld, vooral per vliegtuig. Voor 10.000 euro per persoon regelden ze volgens de politie de nodige papieren. Bij de invallen is één verdachte gearresteerd en zijn vuurwapens en machetes in beslag genomen. Lees meer bij Tagesschau
Lees meer over 'Maatschappij':
'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'
Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.

Reacties
Geen reacties aanwezig