Duitslandweb logo Duitslandweb

Buitenlanders aangevallen in Keulen

Kort nieuws - 11 januari 2016

In Keulen zijn zondagavond Syriërs en Pakistanen aangevallen door verschillende groepen. Daarbij raakten twee Pakistanen raakten gewond en een Syriër gewond. De aanvallers waren volgens de politie uit op provocaties. Volgens de Keulse krant Express hebben Hooligans, rockers en portiers via Facebook afgesproken dat ze 'op mensenjacht' zouden gaan. Zaterdag heeft de politie een ingegrepen in een demonstratie van rechts-extremisten en Pegida-aanhangers die uit de hand liep. Zij demonstreerden tegen de aanrandingen en overvallen die tijdens Oud en Nieuw hebben plaatsgevonden. Lees meer bij Tagesschau.de 

 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger