Duitslandweb logo Duitslandweb

Treindienstleider opgepakt voor dodelijk ongeluk Bad Aibling

Kort nieuws - 13 april 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De treindienstleider van het dodelijke ongeluk in het Beierde Bad Aibling is opgepakt. Hij zit vast voor onder meer doodslag omdat hij vlak voor het ongeluk een spelletje op zijn mobiele telefoon zou hebben gespeeld. Bij het ongeluk, waarbij in februari twee treinen frontaal op elkaar botsten op een traject met maar één spoor, kwamen elf mensen om het leven. Lees meer bij Süddeutsche.de

Tags: verkeer

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Minister snoeit in subsidies: NGO’s slaan alarm

Het Duitse subsidie-programma ‘Demokratie leben’ gaat volledig op de schop en dat veroorzaakt een storm van kritiek.


Lees meer

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger