Duitslandweb logo Duitslandweb

Aantal vluchtelingen uit Noord-Afrika flink gedaald

Kort nieuws - 25 april 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het aantal vluchtelingen dat uit Noord-Afrika naar Duitsland komt, is flink gedaald. In januari werden er 3356 vluchtelingen uit Algerije, Tunesië en Marokko geregistreerd, in februari waren het er nog maar 599 en in maart 480. Dat blijkt uit cijfers van het Bundesamt für Migration und Flüchtlinge Bamf. Oorzaak van de daling is volgens de Bamf de wet die Duitsland voorbereidt om Algerije, Tunesië en Marokko tot veilige landen te verklaren. Alleen al de discussie over de wet, die na de aanrandingen en overvallen tijdens de nieuwjaarsnacht in Keulen begon, heeft ervoor gezorgd dat minder mensen uit Noord-Afrika naar Duitsland komen. Lees meer bij Zeit Online 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger