Duitslandweb
Journalist van Focus wordt spindoctor AfD'er Petry
Kort nieuws - 29 april 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen journalist van het Duitse weekblad Focus gaat werken voor vice-voorzitter van de AfD Frauke Petry. Michael Klonovsky wordt media-adviseur van Petry. De AfD heeft dit weekeinde haar nationale partijcongres. Daar wordt volgens mediaberichten ook bekendgemaakt dat de partij een kandidaat aandraagt voor de opvolging van bondspresident Gauck. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer:
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitse musea eisen actie tegen AI-beeld Holocaust
Duitse musea waarschuwen voor de gevaren van AI-gegenereerde content over de Holocaust op sociale media.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.

Reacties
Geen reacties aanwezig