Duitslandweb logo Duitslandweb

Duits topoverleg over melkcrisis

Kort nieuws - 30 mei 2016 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het Duitse ministerie van Landbouw heeft maandag overleg met vertegenwoordigers uit de melksector over de crisis in de melkindustrie. Omdat de prijs van melk zo laag is, ongeveer 20 cent per liter, voeren boeren de productie op om hun vaste lasten te kunnen betalen, aldus de boeren. De hoge productie drukt de prijs nog verder. Volgens diverse media komt het ministerie vandaag over de brug met financiële steun. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

Rechter: Dienst mag AfD niet extreemrechts noemen

De rechtbank acht niet bewezen dat de AfD in zijn geheel rechtsextreem is. Wat betekent die uitspraak?


Lees meer

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden

Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'

Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'

De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger