
Tien mensen gedood bij schietpartij in München
Kort nieuws - 24 juli 2016 - Auteur: Redactie DuitslandwebBij een schietpartij in een winkelcentrum in München zijn gisteren negen mensen doodgeschoten. De 18-jarige Duits-Iraanse dader heeft daarna ook zichzelf gedood. In de stad gold urenlang terreuralarm. Het openbaar vervoer werd helemaal stilgelegd en mensen werden opgeroepen binnen te blijven. Lees meer bij Frankfurter Allgemeine Zeitung
Lees meer over 'Maatschappij':

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei
Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.

Berlijn opent opvanghuis voor arbeidsmigranten
De onderkomens van arbeidsmigranten in Berlijn zijn soms zo erbarmelijk dat de politie ze er direct weghaalt.

Aantal Duitse kerkgangers blijft dalen
Katholieken vormen de grootste religieuze gemeenschap in Duitsland. Maar steeds meer mensen verlaten de kerk.
Reacties
Geen reacties aanwezig