Duitslandweb logo Duitslandweb

Politie-actie tegen islamisten in Hessen en Berlijn

Kort nieuws - 1 februari 2017 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse politie heeft bij twee omvangrijke politie-acties vier terreurverdachten aangehouden. Dinsdagavond in Berlijn pakte de politie bij meerdere invallen drie mannen op die volgens de krant Bild verdacht werden van het voorbereiden van aanslag. In Hessen heeft de politie woensdagmorgen 54 objecten doorzocht en een Tunesiër opgepakt die er van wordt verdacht te ronselen voor Islamitische Staat. De politie denkt met de actie een salafistisch netwerk te hebben opgerold. Lees meer bij Tagesschau

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.


Lees meer

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger