Duitslandweb logo Duitslandweb

Tienduizenden demonstreren voor nieuw landbouwbeleid

Kort nieuws - 22 januari 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Tienduizenden mensen hebben in Berlijn gedemonstreerd voor een radicale wijziging van het landbouwbeleid. Ze willen af van de industriële vleesproductie, een verbod op onkruidbestrijdingsmiddel glyfosaat en regels die de marktpositie van boeren beschermen.

Het protest was georganiseerd door verschillende natuurorganisaties, verenigd in het netwerk Wir haben es satt! Een traktorkonvooi van boeren begeleidde de protestoptocht door de regeringswijk in Berlijn. Deze week is in Berlijn de internationale landbouwbeurs Grüne Woche bezig. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Rijnland-Palts: CDU grootste partij, flinke winst AfD

Rijnland-Palts: CDU grootste partij, flinke winst AfD

De uitslag in Rijnland-Palts kan ook consequenties hebben voor de bondsregering in Berlijn.


Lees meer

Groenen winnen in Baden-Württemberg

Groenen winnen in Baden-Württemberg

De uitslag in de deelstaat wordt ook gezien als een graadmeter voor de populariteit van de regering van kanselier Merz.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger