Duitslandweb logo Duitslandweb

Tienduizenden demonstreren voor nieuw landbouwbeleid

Kort nieuws - 22 januari 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Tienduizenden mensen hebben in Berlijn gedemonstreerd voor een radicale wijziging van het landbouwbeleid. Ze willen af van de industriële vleesproductie, een verbod op onkruidbestrijdingsmiddel glyfosaat en regels die de marktpositie van boeren beschermen.

Het protest was georganiseerd door verschillende natuurorganisaties, verenigd in het netwerk Wir haben es satt! Een traktorkonvooi van boeren begeleidde de protestoptocht door de regeringswijk in Berlijn. Deze week is in Berlijn de internationale landbouwbeurs Grüne Woche bezig. Lees meer bij Zeit Online

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer:

Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor

Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor

Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.


Lees meer

Met Schröder was het zelden saai

Met Schröder was het zelden saai

Oud-correspondent Margriet Brandsma kijkt in onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' terug op het tijdperk-Schröder.


Lees meer

Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af

Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af

De AfD in Saksen-Anhalt zou na de verkiezingen in september kunnen gaan regeren. Dat maakt veel mensen nerveus.


Lees meer

'Lobbyminister' Reiche oogst vooral kritiek

'Lobbyminister' Reiche oogst vooral kritiek

Minister van Economie en Energie Reiche moet een energiecrisis managen en voor een 'Wirtschaftswende' zorgen.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger