Duitslandweb logo Duitslandweb

Grote politieactie tegen mensenhandel en gedwongen prostitutie

Kort nieuws - 18 april 2018 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De politie treedt in heel Duitsland op tegen mensenhandel en gedwongen prostitutie. Het is volgens de Bundespolizei zelf de grootste actie sinds het bestaan van de Bondsrepubliek.

De actie begon om 6 uur vanmorgen. Rond de 1500 agenten doorzochten bordelen en particuliere woningen in twaalf van de zestien deelstaten. Daarbij zijn meer dan 100 mensen gearresteerd. Ook de anti-terreureenheid GSG9 is bij de actie betrokken. Lees meer bij tagesschau.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'

Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de eis luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.


Lees meer

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn

De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.


Lees meer

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

De corona-pandemie als 'Zeitenwende'

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.


Lees meer

Solliciteren bij de Bundeswehr

Solliciteren bij de Bundeswehr

Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger