Duitslandweb
Grote politieactie tegen mensenhandel en gedwongen prostitutie
Kort nieuws - 18 april 2018 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe politie treedt in heel Duitsland op tegen mensenhandel en gedwongen prostitutie. Het is volgens de Bundespolizei zelf de grootste actie sinds het bestaan van de Bondsrepubliek.
De actie begon om 6 uur vanmorgen. Rond de 1500 agenten doorzochten bordelen en particuliere woningen in twaalf van de zestien deelstaten. Daarbij zijn meer dan 100 mensen gearresteerd. Ook de anti-terreureenheid GSG9 is bij de actie betrokken. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.

Reacties
Geen reacties aanwezig