Duitslandweb
Mogelijke aanslag in Limburg: man rijdt op auto's in
Kort nieuws - 8 oktober 2019 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen man is maandagavond in het Hessische stadje Limburg met een gestolen vrachtwagen op auto's bij een stoplicht ingereden. Negen mensen raakten gewond.
De politie kan nog niks zeggen over de achtergrond. Eerder vanmorgen meldde onder meer omroep ZDF dat de politie van een terroristische aanslag uitgaat, maar het openbaar ministerie laat weten dat alle opties nog open zijn in het onderzoek. De dader is volgens de politie een 32-jarige Syriër. Hij zou een vrachtwagenchauffeur bij een stoplicht uit de cabine van zijn vrachtwagen hebben getrokken en met het voertuig op een rij auto's zijn ingereden. Lees meer bij ZDF
Lees meer over 'Maatschappij':
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.
Onbekommerd-fietsen-heimwee
Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.

Reacties
Geen reacties aanwezig