Duitslandweb logo Duitslandweb

Rechtbanken ontruimd na bomdreiging

Kort nieuws - 7 juli 2020 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Rechtbanken in meerdere Duitse steden zijn dinsdag ontruimd omdat er bomdreigingen waren binnengekomen. 

Rechtbanken in Erfurt, Mainz, Lübeck, Wolfsburg en Baden-Baden werden ontruimd. In Hanau werd het gebouw van de Bundesagentur für Arbeit ontruimd na een bommelding en gisteravond kwam er ook bij de rechtbank in Chemnitz een verdachte mail binnen. De politie heeft in geen van de gebouwen explosieven gevonden. Over de achtergronden is nog niks bekendgemaakt. Lees meer bij Tagesschau

Tags: Bomdreiging

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Duitse legerbases door spionage-drones bezocht

Boven Duitse strategische doelen worden veelvuldig drones gezien. Alles wijst op Russische spionage.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger