Duitslandweb logo Duitslandweb

Zeven medewerkers universiteit Darmstadt vermoedelijk vergiftigd

Kort nieuws - 27 augustus 2021 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Zeven medewerkers van de Universiteit Darmstadt zijn vermoedelijk vergiftigd via levensmiddelen in een keukentje in de universiteit. Volgens Der Spiegel heeft de recherche giftige stoffen en de harddrugs BDO gevonden in onder meer een open pak melk en andere levensmiddelen.

Zes mensen moesten naar het ziekenhuis, een van hen was enige tijd in levensgevaar, schrijft Der Spiegel. Waarom en door wie de levensmiddelen zijn vergiftigd moet verder onderzoek uitwijzen. Lees meer bij Der Spiegel

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger