Duitslandweb
Duitse artsen verliezen vertrouwen in orgaantransplantaties
Kort nieuws - 26 mei 2014 - Auteur: Redactie DuitslandwebDuitse artsen en verpleegkundigen verliezen het vertrouwen in orgaantransplantaties. Uit onderzoek blijkt dat nog geen tweederde van de artsen zelf in geval van nood een transplantatie zou willen. Oorzaak is een reeks schandalen, onder meer met de verdeling van organen. Daarnaast gaf 90 procent van de ondervraagden aan slecht geïnformeerd te zijn over het thema orgaandonaties, met name op gebied van zorg voor de naaste familie. Lees meer bij Spiegel Online >>
Lees meer over 'Maatschappij':
Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen
Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.
Duitsers leren democratie ook in het museum
Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.

Reacties
Geen reacties aanwezig