Duitslandweb
Mogelijke spion bij inlichtingendienst gepakt
Kort nieuws - 23 december 2022 - Auteur: Redactie DuitslandwebEen medewerker van de Duitse inlichtingendienst BND is donderdag aangehouden op verdenking van spionage voor Rusland. Minister van Justitie Marco Buschmann spreekt van een grote klap tegen Russische spionage.
De verdachte BND-medewerker Carsten L. zou nog in dit jaar staatsgeheimen aan de Russische geheime dienst hebben doorgespeeld. Verdere details wil de BND niet geven, om anderen niet in gevaar te brengen. We hebben rekening te houden met de gewetenloosheid en gewelddadigheid van onze tegenspeler, gaf directeur Bruno Kahl aan. Lees meer bij Tagesschau en bij Der Spiegel
Lees meer over 'Maatschappij':
'Duitse politiek moet meer doen voor lhbti+-ers'
Na de aanslag op de Pride in Berlijn wordt de roep luider om lhbti+-ers beter te beschermen tegen het toenemende geweld.
Onbegrip en verdriet na aanslag Pride Berlijn
De roep om consequenties neemt toe na de aanslag op de Pride in Berlijn. Er is veel onbegrip over de omgang met de verdachte.
De corona-pandemie als 'Zeitenwende'
In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt oud-correspondent Kim Deen over hoe corona Duitsland polariseerde.
Solliciteren bij de Bundeswehr
Ardy Beld is tolk en vertaler Russisch en meldde zich bij de Bundeswehr. Zijn sollicitatie blijkt vooral een oefening in geduld.

Reacties
Geen reacties aanwezig