Duitslandweb logo Duitslandweb

Duitsland steekt 4 miljard extra in natuurherstel

Kort nieuws - 31 maart 2023 - Auteur: Redactie Duitslandweb

De Duitse regering heeft vier miljard euro uitgetrokken voor een actieprogramma voor herstel van veengebieden, moerassen, bossen en riviertjes. Het geld moet voor 2026 worden geïnvesteerd in natuurprojecten zoals het natter maken van veengebieden, het groener maken van steden, het diversifiëren van naaldbossen en het herstel van rivierbeddingen.

Het gaat in totaal om 69 projecten. Een nieuw kenniscentrum voor natuurlijke klimaatbescherming moet de projecten coördineren. De projecten dragen bij aan de klimaatdoelen en ze beschermen het landschap tegen de gevolgen van klimaatverandering. Lees meer bij Der Spiegel

Tags: milieu, natuur

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.


Lees meer

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger