Duitslandweb logo Duitslandweb

Drones leggen vliegverkeer München stil

Kort nieuws - 3 oktober 2025 - Auteur: Redactie Duitslandweb

Het vliegverkeer van en naar München is donderdagavond stilgelegd nadat drones waren gezien boven het vliegveld. 

Pas in de ochtend konden weer vliegtuigen opstijgen en landen, in de nacht is dat verboden. Ongeveer 3000 reizigers zijn op de luchthaven gestrand. Honderden mensen hebben op veldbedden in de luchthaven de nacht doorgebracht.

De luchthaven meldt dat het vliegverkeer na 22 uur eerst werd beperkt en later helemaal stilgelegd omdat er meerdere meldingen over drones binnenkwamen. De politie heeft de luchthaven en het luchtruim geïnspecteerd maar heeft volgens een woordvoerder geen drones aangetroffen. In München is het Oktoberfest bezig, dat altijd veel internationale bezoekers trekt. Vorige week werden in het noorden van Duitsland meerdere drones en drone-formaties gezien. Lees meer bij Bayerischer Rundfunk

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s

In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.


Lees meer

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag

Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.


Lees meer

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Onbekommerd-fietsen-heimwee

Vrezen voor je leven op de fiets in Hamburg. Paul Kerssemakers opent onze serie eindejaarscolumns.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger