Duitslandweb logo Duitslandweb

Gemeentes hebben problemen met huisvesten vluchtelingen

Kort nieuws - 16 oktober 2014

Duitse gemeentes hebben problemen met het huisvesten van de grote stroom vluchtelingen. Daarover praten de ministers van Binnenlandse Zaken van de deelstaten en de centrale overheid morgen in Berlijn. In september vroegen 19.000 mensen asiel aan in Duitsland, bijna 40 procent meer dan in september vorig jaar. De meeste vluchtelingen komen uit Syrië, Eritrea, Afghanistan en Irak. Lees meer bij Welt Online >> en Handelsblatt.de >>

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland

Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.


Lees meer

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag

De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.


Lees meer

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore

Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.


Lees meer

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Spanning rond Duitse herdenking WO II op 8 mei

Duitsland staat op 8 mei stil bij het einde van de Tweede Wereldoorlog. Maar deze 'Tag der Befreiung' is een beladen dag.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger