
Rapport: Migranten hebben het zwaar op de Duitse arbeidsmarkt
Kort nieuws - 30 oktober 2014Migranten hebben het in Duitsland zwaar op de arbeidsmarkt. Het aantal migranten dat studeert stijgt, maar ook als ze goede studieresultaten halen, vinden ze als een buitenlands klinkende naam hebben moeilijker een baan. Bij sollicitatieprocedures is duidelijk sprake van discriminatie. Dat blijkt uit een rapport van de coördinator van de bondsregering voor het migratiebeleid. Lees meer bij Süddeutsche.de >>
Lees meer over 'Maatschappij':

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Discriminatie Sinti en Roma neemt toe in Duitsland
Discriminatie en geweld jegens Sinti en Roma is in Duitsland flink toegenomen.

Klöckner strijkt de regenboogvlag op de Rijksdag
De regenboogvlag wordt niet meer gehesen op de Rijksdag tijdens de Berlin Pride, en medewerkers lopen niet meer mee in de parade.

Rel om concerten pro-Palestijnse Macklemore
Rapper Macklemore treedt in juli op tijdens het Duitse festival Deichbrand. Maar hij ligt onder vuur om zijn pro-Palestijnse teksten.
Reacties
Geen reacties aanwezig