Duitslandweb logo Duitslandweb

Gorbatsjov wil bij Merkel goed woordje doen voor Poetin

Kort nieuws - 7 november 2014

Oud-Sovjetpresident Gorbatsjov wil maandag bij een ontmoeting met kanselier Merkel een goed woordje doen voor Poetin. Gorbatsjov komt naar Berlijn voor de viering van het 25-jarig jubileum van de val van de Muur. Hij wil zich daarbij inzetten voor de belangen van Rusland, liet hij het Russische persbureau Interfax weten. "Ik ben er absoluut van overtuigd dat Poetin beter dan alle anderen momenteel de belangen van Rusland beschermt", aldus Gorbatsjov. Hij ziet de Verenigde Staten als oorzaak voor de huidige crisis tussen Rusland en het Westen. Lees meer bij Zeit Online >>

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet

Bondsdag stemt in met aanpassing grondwet

De nieuwe regering kan waarschijnlijk flink investeren in defensie en infrastructuur.


Lees meer

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten

CDU/CSU en SPD eens over miljardenkredieten

CDU en SPD willen miljarden investeren in defensie en infrastructuur. Sneuvelt nu toch de schuldenrem?


Lees meer

Die Linke vecht voor laatste kans

Die Linke vecht voor laatste kans

Drie oude boegbeelden van Die Linke vechten voor het voortsbestaan van de partij. De socialisten staan er voor de verkiezingen in februari slecht voor.


Lees meer

Podcast Achtung: Regeringscrisis

Podcast Achtung: Regeringscrisis

Na de breuk van het kabinet-Scholz maken de Duitse partijen zich op voor de verkiezingsstrijd. De redactie blikt daar in deze podcast op vooruit.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger