Duitslandweb logo Duitslandweb

Gorbatsjov wil bij Merkel goed woordje doen voor Poetin

Kort nieuws - 7 november 2014

Oud-Sovjetpresident Gorbatsjov wil maandag bij een ontmoeting met kanselier Merkel een goed woordje doen voor Poetin. Gorbatsjov komt naar Berlijn voor de viering van het 25-jarig jubileum van de val van de Muur. Hij wil zich daarbij inzetten voor de belangen van Rusland, liet hij het Russische persbureau Interfax weten. "Ik ben er absoluut van overtuigd dat Poetin beter dan alle anderen momenteel de belangen van Rusland beschermt", aldus Gorbatsjov. Hij ziet de Verenigde Staten als oorzaak voor de huidige crisis tussen Rusland en het Westen. Lees meer bij Zeit Online >>

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Merkels moeilijke beginjaren

Merkels moeilijke beginjaren

In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.


Lees meer

Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor

Lübcke-monument houdt de CDU een spiegel voor

Een kunstenaarscollectief zette een standbeeld van de vermoorde politicus Lübcke voor het CDU-kantoor in Berlijn. De partij spreekt er schande van.


Lees meer

Met Schröder was het zelden saai

Met Schröder was het zelden saai

Oud-correspondent Margriet Brandsma kijkt in onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' terug op het tijdperk-Schröder.


Lees meer

Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af

Radicale AfD in Saksen-Anhalt koerst op winst af

De AfD in Saksen-Anhalt zou na de verkiezingen in september kunnen gaan regeren. Dat maakt veel mensen nerveus.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger