Duitslandweb
Gevangenisstraffen voor vier leden Duitse cel Al-Qaeda
Kort nieuws - 13 november 2014De rechter in Düsseldorf heeft vier leden van een Duitse Al-Qaeda cel veroordeeld tot gevangenisstraffen van 4,5 tot negen jaar. Ze werden er onder meer van beschuldigd aanslagen met fragmentatiebommen in grote Duitse steden te hebben voorbereid. Lees meer bij Süddeutsche.de >>
Lees meer over 'Maatschappij':
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.
Wat we kunnen leren van de Duitse mensa’s
In Duitsland is het doodnormaal: gezonde en goedkope maaltijden op de universiteit of op het werk. Waarom in Nederland niet, vraagt Max Smedes zich af.
Kiesdrempel remt diversiteit in Bondsdag
Judith de Jong onderzocht hoe burgers met migratieachtergrond zich vertegenwoordigd voelen in de politiek.

Reacties
Geen reacties aanwezig