Duitslandweb logo Duitslandweb

Merkel en Gauck bij demonstratie van moslims voor tolerantie

Kort nieuws - 13 januari 2015

President Gauck en kanselier Merkel zijn vanmiddag in Berlijn bij een demonstratie voor tolerantie en godsdienstvrijheid. Gauck zal ook spreken. De bijeenkomst is georganiseerd door de Zentralrat der Muslime in Duitsland en door de Turkse gemeenschap in Berlijn, naar aanleiding van de aanslagen in Parijs vorige week. Ook de Zentralrat der Juden doet mee aan de demonstratie, die om 18.00 begint uur bij de Brandenburger Tor. Lees meer bij tagesschau.de

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Pamflettenactie moest Duitsers na de oorlog weren

Historicus Laura Molijn schreef haar masterscriptie over de actie 'Deutsche nicht erwünscht' tegen Duitse toeristen in Nederland.


Lees meer

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Rusland werft voor ‘repatriëring’ Duitse Russen

Duitsers met Russische wortels worden met reclame voor emigratie naar Rusland bestookt, zag journalist Ardy Beld.


Lees meer

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitsers leren democratie ook in het museum

Duitse musea zien een belangrijke rol voor zichzelf weggelegd als het gaat om educatie over democratie, zag redacteur Lynn Stroo.


Lees meer

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid

Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger