Duitslandweb
Merkel en Gauck bij demonstratie van moslims voor tolerantie
Kort nieuws - 13 januari 2015President Gauck en kanselier Merkel zijn vanmiddag in Berlijn bij een demonstratie voor tolerantie en godsdienstvrijheid. Gauck zal ook spreken. De bijeenkomst is georganiseerd door de Zentralrat der Muslime in Duitsland en door de Turkse gemeenschap in Berlijn, naar aanleiding van de aanslagen in Parijs vorige week. Ook de Zentralrat der Juden doet mee aan de demonstratie, die om 18.00 begint uur bij de Brandenburger Tor. Lees meer bij tagesschau.de
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig