Duitslandweb
Merkel wil Afrikaanse troepenmacht tegen Boko Haram steunen
Kort nieuws - 20 januari 2015Kanselier Merkel staat positief tegenover financiële steun van een Afrikaanse troepenmacht tegen de Nigeriaanse terreurorganisatie Boko Haram. Dat zei ze tegen de Gahnese president John Dramani Mahama bij zijn bezoek in Berlijn. Volgende week overlegt de Afrikaanse Unie over de vorming van een regionale troepenmacht tegen Boko Haram. Merkel zegt dat de steun voor de troepenmacht in de EU zal worden besproken. Lees meer bij Spiegel Online.
Lees meer over 'Politiek':
Bevlogen politicus Rita Süssmuth overleden
Süssmuth zette zich onvermoeibaar in voor vrouwenrechten. Ze heeft ook veel betekend voor de Nederlandse-Duitse relaties.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Gastropopulismus: 'Wij zijn geen broccolirepubliek!'
De Beierse premier Söder laat zich graag zien met foto's van vlees. Een typisch voorbeeld van wat Duitsers 'Gastropopulismus' noemen.
Merz sluit samenwerking met AfD uit
"De AfD wil ons vernietigen, ze wil een ander land", aldus kanselier Merz. Met zo'n partij kan zijn CDU/CSU niet samenwerken.

Reacties
Geen reacties aanwezig