Duitslandweb logo Duitslandweb

Economen vernietigend over plannen CDU en SPD

Kort nieuws - 13 november 2013

De Wirtschaftsweisen, een belangrijk economisch adviesorgaan, hebben een vernietigend oordeel over vrijwel alle plannen van CDU/CSU en SPD voor de nieuwe regeerperiode. Zo bekritiseren de economen de invoering van een minimumloon, de hervorming van het subsidiesysteem voor ecostroom, de rem op de huurprijzen en de pensioenplannen. Het is niet gebruikelijk dat het adviesorgaan zich mengt in lopende coalitieonderhandelingen. Lees meer bij Sueddeutsche.de >>

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software

Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.


Lees meer

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd

Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?


Lees meer

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken

Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.


Lees meer

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde

Duitse defensie ambitieus, maar nog niet op orde

Het Duitse leger moet "het conventioneel sterkste" van Europa worden, maar voorlopig is aan alles te kort.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger