Duitslandweb logo Duitslandweb

Kritiek op AfD-leider Lucke na rede partijcongres

Kort nieuws - 2 februari 2015

AfD-leider Bernd Lucke krijgt veel kritiek op zijn rede op het partijcongres van de Alternative für Deutschland dit weekend. Lucke noemde het werk van de patrtijtop klungelig en wil dat de partij aan het eind van het jaar nog maar één voorzitter heeft. Plaatsvervangend woordvoerder Gauland noemt de kwalificatie klungelig onzin en oncollegiaal. Ook andere partijgenoten nemen hem zijn rede kwalijk, die is niet goed voor de eenheid van de partij, zeggen zij. Lees meer bij Spiegel Online 

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Politiek':

Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Journalist Rob Savelberg confronteerde AfD-leider Alice Weidel met haar bizarre uitspraken over Hitler. Hij schreef voor ons een column over dit moment.


Lees meer

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Kan Merz, het Stehaufmännchen, ook vooruit?

Het vertrek van fractievoorzitter Spahn biedt Merz de kans op een reset, aldus econoom Brzeski. Maar doet hij er ook iets mee?


Lees meer

Gesomber in Duitsland anno nu

Gesomber in Duitsland anno nu

In de serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' schrijft NOS-correspondent Chiem Balduk over de huidige malaise.


Lees meer

Merkels moeilijke beginjaren

Merkels moeilijke beginjaren

In onze serie '30 jaar Duitsland door Nederlandse ogen' vertelt correspondent Rob Savelberg over Merkels eerste jaren als kanselier.


Lees meer

↑
top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger