Duitslandweb logo Duitslandweb

Aantal Pegida-demonstranten in Dresden flink gedaald

Kort nieuws - 10 februari 2015

Zo'n 2000 mensen hebben maandag in Dresden meegedaan het protest van de islam-kritische beweging Pegida. Dat is beduidend minder dan de 17.000 deelnemers van twee weken geleden. Vorige week stapten Pegida-woordvoerder Kathrin Oertel en vijf andere organisatoren op. De omstreden oud-Pegida-voorman Lutz Bachmann sprak de demonstranten gisteren weer toe. Hij moest in januari aftreden vanwege laatdunkende uitspraken over buitenlanders en een foto op zijn Facebook-pagina waarin hij zich te zien was als Adolf Hitler. Lees meer bij FAZ.net

Reacties

Geen reacties aanwezig

Maximaal 500 tekens toegestaan

Lees meer over 'Maatschappij':

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar

Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.


Lees meer

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot

Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.


Lees meer

Duitsland in 2026

Duitsland in 2026

Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.


Lees meer

Doodgaan in Duitsland

Doodgaan in Duitsland

Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.


Lees meer


top
Op deze site worden cookies gebruikt, wilt u hiermee akkoord gaan?
Accepteer Weiger