
'Huidige tolplannen druisen nog steeds in tegen EU-recht'
Kort nieuws - 27 februari 2015De Duitse tolplannen druisen nog steeds in tegen EU-recht. Dat meldt Spiegel Online op basis van een rapport van de Europese Commissie, opgesteld door de juridische dienst van de EC. Dat Duitse automobilisten voor de tol worden gecompenseerd en buitenlandse niet, gaat in tegen Europese discriminatiewetgeving. De manier waarop minister van Verkeer Dobrindt op die kritiek is ingegaan, verandert daar niets aan, aldus de EC. Daarnaast is de prijs voor een deel van de vignetten te hoog, oordeelt de Commissie. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':

100 dagen Merz: ‘Er valt nog veel te leren’
Merz' regering scoort slecht in de peilingen. Toch is politicoloog Korte optimistisch. “Er is geld. Daarmee kun je veel doen.”
.jpg)
CDU overweegt inzet omstreden Palantir-software
Minister Dobrindt (CSU) onderzoekt of Duitsland gebruik kan maken van surveillancesoftware van het omstreden Amerikaanse bedrijf Palantir.

Benoeming rechters voor Duits Hof gesaboteerd
Frauke Brosius-Gersdorf kon niet worden benoemd aan het grondwettelijk hof. Waar kwam de ophef rond haar kandidatuur vandaan?

Nieuw ministerie moet digitalisering aanpakken
Topmanager Wildberger moet ervoor zorgen dat Duitsland eindelijk ‘een digitaal soeverein land’ wordt.
Reacties
Geen reacties aanwezig