
SPD dwingt Dobrindt tot veranderingen in tolplan
Kort nieuws - 24 maart 2015Minister Dobrindt van Verkeer is op een aantal punten tegemoet gekomen aan de kritiek van de SPD op zijn tolplannen. Zo heeft hij de prijzen van een deel van de vignetten aangepast, die volgens de Europese Commissie te hoog waren. Het maakt de tol echter nog ingewikkelder. Deze week wordt de Maut in de Bondsdag behandeld. Er is veel weerstand tegen de tolplannen, ook bij coalitiepartner SPD, onder meer omdat er juridische bezwaren uit Brussel tegen zijn. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Politiek':

Podcast Achtung: Duits Israëlbeleid ter discussie
In deze podcast bespreken we twee onderwerpen: het Duitse Israëlbeleid; en boulevardblad Bild, dat deze week 73 jaar bestaat.

Duitse politici lijden onder geweld en agressie
Beledigingen en geweld tegen Duitse politici nemen flink toe. Steeds vaker stoppen ze met hun werk.

Problemen bij de strengere Duitse grenscontroles
Duitsland heeft strengere grenscontroles ingevoerd. Die leveren praktische en juridische problemen op.

Podcast Achtung: Valse start voor kanselier Merz
In deze podcast: wat ging er mis bij Merz' benoeming tot kanselier? Wat staat hem te wachten? En wie zijn de opvallendste ministers?
Reacties
Geen reacties aanwezig