Duitslandweb
Duitse landbouwminister wil einde maken aan doden eendagskuikens
Kort nieuws - 30 maart 2015 - Auteur: Redactie DuitslandwebDe Duitse landbouwminister Christian Schmidt wil het doden van pasgeboren haantjes uitbannen. Hij wil in de komende twee jaar een methode invoeren waardoor de mannelijke eieren niet worden uitgebroed. Al in het ei kan het geslacht worden bepaald. Dat maakt het versnipperen of vergassen van de kuikens overbodig, meent hij. Mannelijke kuikens worden nu bij miljoenen per jaar vernietigd omdat ze niet genoeg opleveren. Lees meer bij Rheinische Post
Lees meer over 'Maatschappij':
Studie: Racisme in Duitse instanties wijdverbreid
Een groot opgezet onderzoek identificeert vormen van racisme in Duitse overheidsdiensten en draagt maatregelen aan.
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.

Reacties
Geen reacties aanwezig