Duitslandweb
Wielerwedstrijd afgelast wegens terrorismedreiging
Kort nieuws - 1 mei 2015Nadat donderdag een echtpaar is gearresteerd bij wie een bom en andere wapens zijn aangetroffen, is een wielerronde in Frankfurt afgeblazen. Er zouden aanwijzingen zijn dat het stel een aanslag wilde plegen bij die wedstrijd. Lees meer bij Spiegel Online
Lees meer over 'Maatschappij':
Dakloosheid in Berlijn overal zichtbaar
Het aantal daklozen in Duitsland neemt toe. Rob Savelberg ziet dat in Berlijn en sprak met hulpverleners van de Bahnhofsmission.
Expansiedrift koffiezaak LAP leidt tot boycot
Menig Duitse student heeft koffieketen LAP in de ban gedaan. Het bedrijf zou met durfkapitaal de concurrentie wegdrukken.
Duitsland in 2026
Deelstaatverkiezingen, een staatsbezoek en 'Babylon Berlin': een vooruitblik op politiek, cultuur en belangrijke data in Duitsland.
Doodgaan in Duitsland
Wiebke Pittlik moest zich deze zomer verdiepen in de Duitse uitvaartwetgeving en het bijbehorende, bijzondere vocabulair.

Reacties
Geen reacties aanwezig